Čo charekterizuje modernú inštaláciu?Inteligencia

Ovládanie osvetlenia, tienenia, závlahy nepredstavuje v súčasnosti najmenší problém. Pomocou SMART systému môžete mať všetko v jednej aplikácii, pričom bude vždy zachovaná možnosť manuálneho ovládania.

Bezpečnosť

Zabezpečovací alebo kamerový systém je v
súčasnosti neoddeliteľnou súčasťou modernej domácnosti. Či už ste v práci alebo na dovolenke, vždy môžete mať prehľad o situácii u vás doma.

Úspora

Pri súčasných cenách energii je nevyhnutnosťou
šetriť a efektívne využívať dostupné zdroje. Či už sa rozhodnete pre efektívne regulovanie kúrenia alebo výrobu elektriny pomocou fotovoltaiky, vždy budete príjemne prekvapený výsledkom.

Do realizovaných inštalácií sa vždy snažíme vdýchnuť modernosť. Ideálna verzia modernej elektroinštalácie neexistuje, pretože každý si ju vysvetlí po svojom. Súčasným štandardom sa však dnes stáva:
  • zónová regulácia kúrenia spojená so smartfónom
  • chladenie domácnosti klimatizáciou
  • zabezpečovací systém
  • kamerový systém
  • elektrický vrátnik s kamerou
  • nastaviteľné tienenie
 Dnes je v popredí využívanie fotovoltaických panelov na výrobu elektriny. Kvôli rastúcim cenám za vykurovanie sa stáva práve toto riešenie ideálnym. V prípade ak staviate alebo rekonštruujete nehnuteľnosť a nemáte dostatok financií na celú fotovoltaiku, určite by ste mali aspoň spraviť prípravu pre jej budúcu inštaláciu. Privedenie rezervných káblov a chráničiek je v kontexte celej rekonštrukcie veľmi malá položka, ale v budúcnosti nás môže ochrániť pred ďalším sekaním stien, či poškodzovaniu fasády.
Veci ktoré boli v minulosti dostupné len pre najvyššiu vrstvu ľudí, môže mať dnes doma úplne každý. Konkurenčné prostredie a neustály vývoj moderných technológií tlačí cenu neustále nadol a robí tak moderné bývanie dostupnejším. Ak uvažujete o nejakom modernom prvku či už do novej, alebo už jestvujúcej inštalácie, neváhajte sa na nás obrátiť.