Zabezpečovací systém Jablotron

Zabezpečovacia technika značky Jablotron patrí medzi to najlepšie, čo si vo svojej nehnuteľnosti môžete nechať namontovať. Tento český výrobca dlhodobo dbá na kvalitu a technickú podporu, takže vám bude zaručená dlhodobá spokojnosť pri používaní systému. Nejedná sa iba o obyčajný alarm, ale aj o možnosť automatizovania vašej inštalácie v jednom.

Čo dokáže Jablotron?

Ochrana pred vniknutím osôb

Detektory pohybu, rozbitia okna, otvorenia dverí, kamerový systém. Pri vhodnej kombinácii vám toto všetko dokáže spraviť z vášej budovy nedobitnú pevnosť. Alarm pritom môžete jednoducho aktivovať cez klávesnicu, priložením kľúčenky, či pomocou mobilnej aplikácie.

Ochrana pred prírodnými živlami

Do systému si môžete nechať integrovať ľubovoľné množstvo snímačov záplavy, detektorov dymu, detektorov úniku plynu. Či už budete v práci alebo na dovolenke, vždy dostanete okamžitú odovzvu pri akomkoľvek nechcenom stave.

Automatizácia objektu

Cez tento systém vám môžeme jednoducho zabezpečiť automatizáciu vo vašom objekte. Ovládanie svetiel, tienenia, závlahy či kúrenia podľa nastavených intervalov prospieva nie len ku komfortu, ale aj k výraznej úspore
energetických nákladov. Zariadenia môžete taktiež ovládať pomocou smartfonu.

Bezdrôtový aj drôtový prenos!

 V prípade ak staviate dom, alebo robíte novú rekonštrukciu elektroinštalácie, odporúčame pripraviť kabeláž pre pripojenie alarmu. Takáto kabeláž predstavuje v porovnaní s cenou celej rekonštrukcie len minimálnu položku. Periférie pripojené na ústredňu pomocou zbernice sú bezúdržbové a po namontovaní bude ich prevádzka zabezpečená natrvalo.    
 Ak ale nechcete robiť do inštalácie žiadne zásahy, Jablotron ponúka aj možnosť bezdrôtového prenosu. Jediný kábel ktorý je potrebný je pre napájanie ústredne. Všetky ostatné periférie sa pripájajú pomocou šifrovaného rádiového signálu. Pre svoju jednoduchosť je toto riešenie ideálne aj bytov. Zariadenia tak obsahujú akumulátor, ktorý je potrebné po čase meniť. Zvyčajne sa tento interval blíži k dvom rokom. Nemusíte sa ale obávať, na blížiaci sa stav vybitia batérie vás aplikácia sama upozorní. Všetky používané akumulátory sú ale bežne dostupné a jednoducho vymeniteľné. Najpoužívanejšie typy zobrazuje nasledujúci obrázok.

Prečo spolupracovať s WIRE-TECH, s.r.o.?

Naša spoločnosť je certifikovaným montážnym partnerom zabezpečovacej techniky Jablotron. Taktiež sme držiteľmi licencie pre prevádzkovanie technickej služby, čo nás oprávňuje vykonávať montáž a servis zabezpečovacej techniky. Od nášho tímu sa vždy dočkáte profesionality či už pri návrhu, montáži ale aj údržbe vášho alarmu.